CAREER OPPORTUNITIES

Top Farms Group is a team, who are connected by more than just the name of their employer. They are all passionate about what they do every day. Apart from that we share the aim of becoming an industry leader, thus if you are ambitious, strive for continual improvement of your abilities and skills and are able to work as part of a team – you are the one we are looking for.

APPLICATION

You can apply to a particular position, but if there are no such active at the moment and you think that you might be of interest to us – sent your CV with a consent for the processing, collection and storage of your personal details for the needs of the recruitment process (in accordance with the Data Protection act of 29.08.97 , Journal of Laws No. 133 item 883), indicating the name of the company which is of interest to you in the subject of the message.

Write to us: praca@topfarms.pl

Current offers

General specialist

Region: Pomorskie Prusewo in Puck county, Krokowa District

Praca

Grupa Top Farms – lider w branży rolnej.

Poszukuje do swojego gospodarstwa w okolicach Prusewa, pracownika na stanowisko:

Opis Stanowiska

•  Inicjowanie, nadzór i koordynacja prac w zakresie produkcji rolnej.
•  Koordynacja obsługi mechanizacyjnej gospodarstwa
•  Nadzór nad obiektami
•  Planowanie, sprawozdawczość i ewidencja zdarzeń związanych z produkcją.
•  Analiza kosztów.

Wymagania

•  Średnie, mile widziane wyższe w zakresie rolnictwa;
•  prawo jazdy kat. B, T.;
•  znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację;
•  dobra znajomość MS Office;
•  umiejętność pracy w zespole, uczciwość, rzetelność, terminowość, dokładność, inicjatywa, kreatywność
•  umiejętność organizacji pracy własnej oraz umiejętność rozwiązywania problemów;
•  doświadczenie w kierowaniu zespołem mile widziane.

Oferujemy

•  jasną ścieżkę kariery zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
•  pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole;
•  warunki zatrudnienia do doświadczenia i kwalifikacji;
•  możliwość korzystania z doświadczeń i wiedzy międzynarodowego środowiska pracy.

Potato and vegetables cultivation and storage specialist

Region: warmińsko-mazurskie, Kętrzyn

Praca

Agro Fundusz Mazury Sp. z o.o. Spółka Grupy Top Farms – lider w branży rolniczej.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje, ambitnych osób, chcących rozwijać swoją karierę w obszarze rolnictwa.

Poszukujemy w szczególności absolwentów kierunku: Rolnictwo

•  Koordynowanie rozładunku sadzeniaków i ich ocena.
•  Kierowanie i nadzór podkiełkowywania sadzeniaków.
•  Koordynowanie sadzenia ziemniaków.
•  Nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń w Dziale.
•  Kierowanie i nadzór nad podległym zespołem
•  Nadzór i kontrola wszystkich miejsc pracy w celu wyeliminowania zagrożeń i zanieczyszczeń
•  Nadzór nad czyszczeniem, myciem i przygotowaniem przechowalni do składowania ziemniaków i naprawą kanałów.
•  Kierowanie prawidłowym załadunkiem przechowalni. Eliminacja obić.
•  Realizacja zadań wynikających z zajmowanego stanowiska a nie ujęte powyżej
•  Sprawozdawczość i ewidencja zdarzeń związanych z działem.

Wymagania

•  wykształcenie minimum średnie rolnicze
•  Prawo jazdy, w tym kategorii T
•  Doświadczenie w zakresie nałożonych zadań
•  Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

•  Znaczną samodzielność i przestrzeń do kreatywności a także możliwość awansu zawodowego.
•  Korzystanie z doświadczeń międzynarodowego środowiska pracy